Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie
ul. Brzozowa 75, 05-080 Izabelin
Centrala telefoniczna:
22 75-23-000
tel. 22 75-23-221
fax 22 75-23-009
tono@laski.edu.pl
KRS 0000054086

Przetargi i zapytania ofertowe

Obecnie realizowane przetargi i zapytania ofertowe

ROZSTRZYGNIĘTE – Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie szkolenia dla kadry Przychodni Leczniczo – Rehabilitacyjnej w Laskach (obsługa pacjenta)

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie szkolenia dla kadry Przychodni Leczniczo – Rehabilitacyjnej w Laskach w ramach przedsięwzięcia pn. „Zwiększenie dostępności POZ w Laskach dla osób z niepełnosprawnościami”, znak postępowania: ZAP-POZL-02/23. Zapytanie dotyczy: Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników placówki medycznej, w zakresie obsługi pacjenta z niepełnosprawnościami.

ROZSTRZYGNIĘTE – Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie szkolenia dla kadry Przychodni Leczniczo – Rehabilitacyjnej w Laskach (tworzenie dokumentów)

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie szkolenia dla kadry Przychodni Leczniczo – Rehabilitacyjnej w Laskach w ramach przedsięwzięcia pn. „Zwiększenie dostępności POZ w Laskach dla osób z niepełnosprawnościami”, znak postępowania: ZAP-POZL-01/23. Zapytanie dotyczy: Przeprowadzenia szkoleń dla pracowników placówki medycznej z zakresu tworzenia dokumentów dostępnych cyfrowo i z kompetencji cyfrowych.

Twój gest ma ogromne znaczenie!

Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od wsparcia dalszej działalności Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi!

Na cele statutowe

 
Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Terminy

Przekazuję: 100,00zł