Unia Europejska

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie
ul. Brzozowa 75, 05-080 Izabelin
Centrala telefoniczna:
22 75-23-000
tel. 22 75-23-221
fax 22 75-23-009
tono@laski.edu.pl
KRS 0000054086

Nowa strona internetowa

Witajcie na nowej strona internetowa Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach!

Dostosowana dla wszystkich

Poprzednia strona była tworzona już ponad 10 lat temu, a sami dobrze wiecie, że to wręcz cała epoka. Internet wygląda dzisiaj zupełnie inaczej. Zmieniły się również urządzenia, na których przeglądamy treści. Większość użytkowników przegląda strony internetowe przy użyciu telefonów. Wśród nich jest także spora grupa osób niewidomych i słabowidzących. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowa strona była przejrzysta i atrakcyjna wizualnie dla wszystkich oraz dostosowana do każdego urządzenia, na którym będzie wyświetlana.

Łatwiejsze darowizny

Przez te lata zmienił się również całkowicie sposób przeprowadzania transakcji w internecie. Dzisiaj dokonuje się ich przy pomocy kilku kliknięć. Dlatego przebudowaliśmy całkowicie dział związany z wpłacaniem darowizn. Od dzisiaj możecie ich dokonywać przy pomocy platformy Przelewy24, która zapewnia szybkie i bezpieczne transakcje BLIKiem, bankowością elektroniczną, przy użyciu Google Pay, Apple Pay lub tradycyjnych kart płatniczych.

Teraz darowiznę możesz wpłacić np. klikając na przycisk obok:

Na cele statutowe

Dane osobiste

Terminy

Suma darowizn: 100,00zł

Prace nadal trwają

Nadal trwa proces przenoszenia danych ze starej strony internetowej na nową, dlatego niektórych informacji może jeszcze brakować. Będą się one sukcesywnie pojawiać w najbliższych dniach. Nie martwcie się także o brakujące archiwum aktualności – ono także zostanie uzupełnione do początku obecnego roku szkolnego. Starsze treści będą dostępne nadal na starej stronie internetowej, którą przygotowujemy do wyświetlania w celach archiwalnych.

Prace nad stroną nadal trwają i na pewno w najbliższych dniach znajdziemy jeszcze wiele rzeczy, które będą wymagały poprawy. Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli będziecie uczestniczyć w tych zmianach. Prosimy o mailowe zgłaszanie zauważonych błedów lub sugestii dotyczących wygody poruszania się po stronie. Prosimy o wiadomości pod adres kamil.szumotalski@laski.edu.pl.